(+371) 28 778 855

Pasūtījumiem

info@pmplus.lv

E-pasta adrese

Šmerļa iela 1, Rīga

Lokācija

Skrūvpāļu pamati Dienas laikā

Ieskrūvēsim Jums pamatus
1-2 dienu laikā
zvaniet!

*Mūsu speciālisti atzvanīs Jums 15 minūšu laikā!

Play Video

Skrūvpāļi

skruvpalu pamati

Kas ir skrūvpālis?

Skrūvpāļi ir dziļa pamata veids, kas ir ātri uzstādāms un rada nelielu troksni vai vibrāciju. Skrūvpāļi ir iestrādāti zemē tādā pašā veidā, kā skrūves ir iestrādātas kokā. Šī ir rentabla uzstādīšanas metode, kas, apvienojumā ar slodzes sadales mehānismu, nodrošina veiksmīgu darbību uz zemes visdažādākajās augsnēs, tostarp zemestrīču zonās ar sašķidrināšanas potenciālu.

Kā strādā skrūvpāļi?

Pāļi ir izgatavoti no apaļiem dobajiem tērauda gabaliem, kas savienoti ar vienu vai vairākām spirālēm. Tā vietā, lai augtu caur zemi, skrūvju pāļi tiek sagriezti noteiktā solī. Spirālveida lidojumi un vārpstas ir pielāgotas reljefam.

Kad kaudze sasniedz vēlamo dziļumu, to parasti piepilda ar betonu un atstāj uz vietas. Izvirzītais stiegrojums nodrošina savienojumu ar iepriekšminēto ēkas konstrukciju un dažos gadījumos var uzlabot pāļu jaudu.

Kā tos uzstāda?

Lielos griezes momentus, kas nepieciešami, lai ieskrūvētu skrūvju kaudzi zemē, pielieto jaudīgi hidrauliskie motori. Motori ir uzstādīti uz dažādām pārvietošanas iekārtām, sākot no 12 T Bobcats līdz 20 T ekskavatoriem līdz 100 T celtņu platformām.

Skrūvpāļu ražošana un montāža

Mēs ražojam un montējam apaļcaurules un kvadrātcaurules kāta skrūvpāļus.

Asmeņu skaitu, biezumu un diametru, kā arī kāta diametru un biezumu nosaka slodzes, augsnes veidi un tehniskais uzdevums.
Skrūvpāļu garums svārstās no 1,5 m līdz 4,0 m, un uzstādīšanas laikā tos var pagarināt līdz vajadzīgajam garumam.

Pāļiem var uzklāt cinku vai krāsu.

Skrūvpāļu nestspēja ir līdz 30 tonnām atkarībā no augsnes garuma un veida.

Skrūvpāļus var izmantot kopā ar betona režģi, lai palielinātu nestspēju.

Pāļi ir vienkārši uzbūvējams un izturīgs pamatu veids, kas ir īpaši labi piemērots koka māju celtniecībai.

Mūsu preces ir sertificētas, un katram produktam ir atbilstības sertifikāts.

Mēs esam uzņēmums, kas var nodrošināt pārbaudītas kvalitātes skrūvju pāļus ar pievienoto CE dokumentāciju, kas ir kritiski, ņemot vērā tirgus piesātinājumu ar “garāžas” izstrādājumiem.

skrūvpāļu pamati
Skrūvpāļu cenas ir atkarīgas no pāļu parametriem – šķersgriezuma izmēra, garuma, diametra, pāļu daudzuma pasūtījumā, kā arī būvobjekta atrašanas vietas. Lūdzam zvanīt mums lai saņemt papildus informāciju. Tāmes sastādīšanai lūdzam sūtīt projektu un ģeoloģiju mums uz e-pastu.

kas ir skrūvpāļi?

Skrūvpāļu pamatu novietojums

Apsverot nesošo sienu un ēkas karkasa dizainu, jums jāizvēlas sistēma skrūvju pāļu novietošanai.

Skrūvpāļus var izvietot vairākos izkārtojumos, piemēram:

viens skrūvpāļu lauks; nepārtraukts pāļu lauks; kaudzes lentes lauks

Skrūvpāļi, ko izmanto, lai atbalstītu brīvi stāvošas konstrukcijas, ir izgatavoti no atsevišķiem skrūvpāļiem.

Būvējot pamatu kolonnām, platformām vai daudzstāvu ēkām, skrūvju pāļi ir sakārtoti ap krūmu, lai nodrošinātu pietiekamu pamatu.

Pamatu pamatos ir iespējams atrast ieskrūvētus pāļus nepārtraukta pāļu lauka veidā (sakrautas rindas, perimetri vai šaha galdiņa raksti uz izturīga pamata), taču nav vienkārši noteikt šo pāļu pozīcijas.

Lineāri paplašinātām konstrukcijām, piemēram, uzbērumiem, atbalsta sienām utt., Izmantojiet skrūvju pāļus, kas novietoti uz lentes. Līmlentes skrūvju pāļu uzstādīšana ir izdevīga arī, nododot pamatnei visā garumā sadalītās slodzes.

Pāļi ir vienādi izvietoti visā reģionā, ja projektētā slodze ir vertikāla.

To tipiskā konfigurācija tiek izmantota, ja pamatnē ir maz skrūvju pāļu, bet, ja to ir ievērojams skaits, tad skrūves ir sakrautas taisnā leņķī viena pret otru.

Grilēšanas ārējo pāļu izvietojumā asīm jāatrodas 1d attālumā no režģa malas.

Projektējot pāļu pamatus, ir svarīgi ņemt vērā ekscentriskās slodzes, lai darbības spiediens uz skrūvju pāļiem būtu vienmērīgs.

Kad skrūvpāļu pamats ir pilnībā uzbūvēts, pēdējais solis ir salikt kopā visus pāļus, izmantojot režģi.

Saņem cenas piedāvājumu

Ātrs serviss

Ieskrūvēsim Jums pamatus
1-2 dienu laikā
zvaniet!

DARBA PROCESS

Kā notiek skrūvpāļu montāžas darbi?

01.

Testa urbšana

Skrūvpāļu pamatu izbūve sākas ar augsnes veida, vietas slīpuma noteikšanu, atbalsta stieņu izmēra un garuma aprēķināšanu.

02.

Skrūvpāļu ražošana

Pamatojoties uz slodzes aprēķina un izmēģinājuma urbšanas secinājumiem, mūsu eksperti piedāvā īpašu skrūvpāļu konstrukciju, kas izstrādāta, lai atbilstu konstrukcijas inženiertehniskām specifikācijām noteiktā vietā.

03.

Piegāde

Pāļi un materiāli sasiešanai tiek nogādāti vietā, izkrauti manuāli vai ar manipulatoru.

04.

Marķēšana

Izveidotais projekts apzīmē vietu skrūvpāļu dzīšanai, ir izveidotas urbšanas vietas.

05.

Montāža

Ja uzstādīšanas darbi tiek veikti ziemā, teritorijas tīrīšanai jāizmanto traktors. Iepriekš noteiktā dziļumā balsti ir fiksēti, un augšdaļa ir apgriezta vienā līmenī. Kolonnas aizpildīšanai tiek izmantots betons, un pēc tam metinātās šuves tiek sametinātas.

06.

Pretkorozija

Balsti būvlaukumā ir “sasieti”, ja balsti ir ļoti augsti vai tālu viens no otra. Metinātiem savienojumiem tiek uzklāts pretkorozijas savienojums.

Mēs sniedzam pakalpojumus visā Latvijā

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, piemēram, uz pakalpojumu “skrūvpāļu pamatu izbūve” vai “skrūvpāļu montāža” Jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, piezvanīt mums vai arī aprakstīt savu projektu e-pastā sūtot mums vēstuli ar aprakstu. Tālāk mūsu speciālisti ar Jums sazināsies un sniegs Jums precīzu atbildi

PM PLUS pamatu meistaru pakalpojumu klāstā ir viss, kas ir saistīts ar pamatu risinājumiem. Ja Jums ir problēma ar pamatu izbūvi – PM PLUS vienmēr būs risinājums.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PM PLUS sniedz saviem klientiem visslojālākās cenas Latvijas tirgū. Tas ir iespējams, sakarā ar to , ka uzņēmums ir partnerattiecībās ar lielākajiem Eiropas ražotājiem dotajā sfērā, līdz ar to PM PLUS spēj dot visoptimālākos nosacījumus.

Skrūvpāļu pamati ir gatavs risinājums , kas ļauj veidot stabilus pamatus mājai, teritorijās, kurā ir nogruvusi augsne, sarežģīts reljefs, kā arī lielas augstuma atsķirības. Skrūvpāļu pamatu uzstādīšana ir labākais risinājums mājiņām, kas izgatavots no koka, ķieģeļiem, gāzbetona materiāliem.

SAZINIES AR MUMS

Zvanīt