(+371) 28 778 855

Pasūtījumiem

info@pmplus.lv

E-pasta adrese

Šmerļa iela 1, Rīga

Lokācija

Pāļu pamati

Kas ir dzelzbetona pāļu pamati?

Pāļu pamati ir stabila celtniecības pamatu konstrukcija, kura dod iespēju ar pāļu palidzību, pārnest slodzi no ēkas uz blīvo nesošo grunti. Tas īpaši aktuāli jā aušējais grunts slānis nav nestspējīgs. Lai pamati izturētu visu ēkas slodzi, tiem ir jābalstas uz blīvo grunts. 

Dzenamais pālis ne tikai atdurās stabilajā gruntī, bet arī sablīvē grunts apkārt stobram, to montāžas laikā, kas dod papildus nestspēju un stabiltāti pālim.

Betona pāļiem ir auksta nestspēja un liela ilgmūžība.

Dzenamo dzelzbetona pāļu pamatu izbūve:

Pāļu šķersgriezums līdz 400x400mm. Šāda veida pāļi tiek izmantoti industriālu un daudzdzīvokļu ēku būvniecībā, kur ir nepieciešama liela lāļu nestspēja.

Dzelzbetona pāļu pamati

Turklāt, ievietojot aprīkojumu mājās vai komerciālā teritorijā, iekārtas radītais troksnis neapšaubāmi kaitinātu citus.

Tas rada mazāk trokšņa, jo tā uzstādīšana ir vērsta pret skrūvju pāļiem. Patiešām, uzstādīšana rada maz vibrāciju, un, ja tiek izmantoti spirālveida enkuri un skrūvju uzlikšana, tie rada postījumus tuvumā esošajām konstrukcijām.

Mūsdienu skrūvpāļi ir pārveidojuši būvniecības nozari

Vienkāršas modifikācijas

Turklāt spirālveida enkuriem un skrūvju pāļu pamatiem ir nepieciešama neliela lauka pielāgošana, lai uzlabotu kravnesību.


Šīs tehnoloģijas modulārais dizains ļauj sasniegt šo neparasto kvalitātes līmeni, parādot sistēmas daudzpusību.


Patiešām, nav grūti uzstādīt izplešanās sekcijas, izmantojot liela diametra spirālveida enkurus. Tomēr speciālisti var ātri izstrādāt risinājumu, kas ļauj izvairīties no pilnīgi jauna pamata.

Ja izvēlaties šo maršrutu, jums vajadzētu meklēt labākos Rīgas skrūvju pāļu būvuzņēmējus, jo viņi ir prasmīgi pareizi izpildīt šo uzdevumu.

Skrūvpāļu pārbaude uz nestspēju

Iekraušanas jaudas pārbaude

Patiešām, tā ir nepieciešama šādu pamatu izbūvē! Pamatu montāžas laikā tas uzrauga un pārbauda kravnesību. Tas tiek darīts, izmantojot griezes momenta mērīšanas iekārtu ar tiešās līnijas izeju.

Uzstādīšanas griezes moments tiek mērīts, enkuru vai kaudzi iespiežot zemē. Slodzes pārbaude, kas veikta uz vietas vairākās būvlaukumos, apstiprina šo momenta un jaudas savienojumu. No otras puses, uzstādīšanas griezes momenta uzraudzība garantē augsnes apstākļu apstiprināšanu katrā uzstādīšanas vietā.

PMPLUS.LV | Skrūvpāļi | Skrūvpāļu pamati | Pāļi | Siltas mājas

Dzelzsbetona pāļu priekšrocības

Dzelzsbetona pāļu pamatu konstrukciju priekšrocības ir šādas:

  • Ātra pāļu pamatu uzstādīšana. Atkarībā no sienas materiāla 9×10 m mājām būs nepieciešami 23-28 pāļi. Pāļu lauka iezīmēšana, balstu transportēšana uz uzstādīšanas vietu, pāļu vedēja vai dīzeļa āmura pārvietošana un visu pāļu izbraukšana prasīs 1-2 darba maiņas.
  • Liela drošības rezerve. Dzelzsbetona kaudzes nestspēja ir līdz 40 tonnām atkarībā no augsnes veida. Armatūras dēļ betona izstrādājumi var izturēt ievērojamas dinamiskas un vibrācijas slodzes, kas ir kritiski svarīgi, attīstot reģionus ar nestabiliem augsnes veidiem.
  • Efektīvs visās gadalaiku sezonās. Privātmāju pamatus uz dzelzsbetona pāļiem var būvēt līdz -10 ° C temperatūrā.
  • Ātra būvniecība. Pāļu pamatnei nav vajadzīgs saraušanās laiks. Pēc režģa novietošanas jūs varat sākt sienu ieklāšanu.
  • To var izmantot jebkura veida augsnei. Stieņi, kas veido pāļu lauku, tiek iespiesti zem augsnes sasalšanas punkta. Šāda veida pamats paliks drošs nestabilās, grimstošās vai augošās augsnēs.
  • Ilgs lietderīgās lietošanas laiks. Stieņiem, kas izgatavoti no sala izturīga betona un konstrukcijas tērauda, ​​ir ilgs kalpošanas laiks. Mājas, kas būvēta uz dzelzsbetona pāļiem, minimālais paredzamais dzīves ilgums ir 80 gadi.

Mīnusi dzelzbetona pāļiem

Tāpat kā citiem pamatu veidiem, virzītajām pāļu sistēmām ir negatīvas puses. Pāļu pamatu trūkumi ir šādi:

  • Atbalsta dēļ būs jāizmanto specializēts aprīkojums, kas nozīmē, ka būs nepieciešama piekļuve būvlaukumam.
  • Nepareizs augsnes veida novērtējums vai slēptu strauju smilšu klātbūtne var izraisīt nokrišņus vai plūdus.
  • Aprēķina kļūdu dēļ pamats deformējas pēc pirmās ziemas, pāļi “nogrimst” vai otrādi.
  • Būvējot pamatu uz dzelzsbetona pāļiem, apsveriet iespēju būvēt pazemes garāžu, pagrabu vai pagraba tehnoloģiju.

Kur izmanto pāļu pamatus?

Pāļu pamats nodrošinās stabilu pamatu lauku mājai, kas būvēta no koka, ķieģeļiem, putu betona vai gāzbetona. Lai novērstu projektēšanas un uzstādīšanas problēmu iespējamību, atbildīgi un tehniski sarežģīti darbi jāveic speciālistiem.

Mūsu produkti un pakalpojumi

Vairāk nekā 5 gadus mūsu uzņēmums ražo un uzstāda pāļu pamatus. Jūs varat pasūtīt pie mums skrūvpāļus un dzītus dzelzsbetona pāļus ar nepieciešamajām īpašībām privātmājas būvniecībai. Visas konstrukcijas tiks piegādātas un uzstādītas saprātīgā termiņā. Dzelzsbetona pamatiem un cita veida uzstādīšanas darbiem mēs sniedzam ilgtermiņa garantiju. Papildu informācija ir pieejama, zvanot uz tīmekļa vietnē norādīto tālruņa numuru. Mūsu konsultanti palīdzēs jums noteikt vajadzīgo dizainu skaitu, kā arī piedāvās ietaupījumus un papildu iespējas.

 

Mēs ticam ilgtermiņa sadarbībai

Draudzīgas un izdevīgas biznesa attiecības

Mēs sniedzam pakalpojumus visā Latvijā

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, piemēram, uz pakalpojumu “skrūvpāļu pamatu izbūve” vai “skrūvpāļu montāža” Jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, piezvanīt mums vai arī aprakstīt savu projektu e-pastā sūtot mums vēstuli ar aprakstu. Tālāk mūsu speciālisti ar Jums sazināsies un sniegs Jums precīzu atbildi

PM PLUS pamatu meistaru pakalpojumu klāstā ir viss, kas ir saistīts ar pamatu risinājumiem. Ja Jums ir problēma ar pamatu izbūvi – PM PLUS vienmēr būs risinājums.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PM PLUS sniedz saviem klientiem visslojālākās cenas Latvijas tirgū. Tas ir iespējams, sakarā ar to , ka uzņēmums ir partnerattiecībās ar lielākajiem Eiropas ražotājiem dotajā sfērā, līdz ar to PM PLUS spēj dot visoptimālākos nosacījumus.

Skrūvpāļu pamati ir gatavs risinājums , kas ļauj veidot stabilus pamatus mājai, teritorijās, kurā ir nogruvusi augsne, sarežģīts reljefs, kā arī lielas augstuma atsķirības. Skrūvpāļu pamatu uzstādīšana ir labākais risinājums mājiņām, kas izgatavots no koka, ķieģeļiem, gāzbetona materiāliem.

SAZINIES AR MUMS

Zvanīt