(+371) 28 778 855

Pasūtījumiem

info@pmplus.lv

E-pasta adrese

Šmerļa iela 1, Rīga

Lokācija

Mini pāļu pamatu izbūve

PMPLUS.LV | Skrūvpāļi | Skrūvpāļu pamati | Pāļi | Siltas mājas

Kas ir  mikro dzenamie pāļi?

Dzelzsbetona mikropāļi nodrošina konstrukcijai stabilu pamatu, nodrošinot tās izturību praktiski visās klimatiskajās zonās. Šie pāļi ir nepieciešami problemātiskām augsnēm, apgabalos ar augstu gruntsūdeņu koncentrāciju un apgabalos ar cietām māla augsnes kārtām. Tie ir arī ekonomiski pamatoti uzpildes gabalos un apgabalos ar ievērojamām augstuma izmaiņām.

Kā montē dzenamos mikro pāļus

Objektā tiek izveidoti 4,2 m gari un 140×140 mm sekcijas mikro pāļi. Iekārta ražo betona izstrādājumus, izmantojot M-500 markas betonu un pastiprinātu stiegrojumu. Viena šāda pāļa nestspēja ir līdz 8 tonnām (atkarībā no augsnes nestspējas).

Kad var uzstādīt dzenamos dzelzbetona mikro pāļus?

Mikropālus var uzstādīt jebkurā gada laikā. Pāļu dzīšanai tiek izmantota speciāli būvēta iekārta, kas aprīkota ar vieglu dīzeļa āmuru. Kaudze tiek iedzīta 3,7 metru dziļumā zemē. Braucot pāļus, augsne tiek pārvietota uz sāniem un uz leju, parādās sablīvētas zonas, kas padara šādus pāļus par izturīgāku pamatu nekā citi risinājumi. Pāļu konstrukcijas daudzpusība un vispāratzīta pāļu lauku ierīkošanas metode ļauj pāļu lauku apvienot ar citām iezīmēm un pamatu veidiem, piemēram, režģi vai monolītu plāksni. Turklāt, veidojot virzītu pāļu pamatu, ir iespējams iekļaut nelielas pazemes konstrukcijas, kas ērti izvietotas atstarpēs starp pāļiem.

 

Kas īpašs ir mikropāļos?

Pateicoties izcilajai izturībai pret visiem horizontālajiem spriegumiem, izcilajām tehniskajām īpašībām un pieejamām cenām, vadītie mikropāļi piedāvā izcilu atbalstu jebkuram izstrādātajam objektam, piešķirot izturību un uzticamību.

Saņem cenas piedāvājumu

Mēs ticam ilgtermiņa sadarbībai

Draudzīgas un izdevīgas biznesa attiecības

Mēs sniedzam pakalpojumus visā Latvijā

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, piemēram, uz pakalpojumu “skrūvpāļu pamatu izbūve” vai “skrūvpāļu montāža” Jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, piezvanīt mums vai arī aprakstīt savu projektu e-pastā sūtot mums vēstuli ar aprakstu. Tālāk mūsu speciālisti ar Jums sazināsies un sniegs Jums precīzu atbildi

PM PLUS pamatu meistaru pakalpojumu klāstā ir viss, kas ir saistīts ar pamatu risinājumiem. Ja Jums ir problēma ar pamatu izbūvi – PM PLUS vienmēr būs risinājums.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PM PLUS sniedz saviem klientiem visslojālākās cenas Latvijas tirgū. Tas ir iespējams, sakarā ar to , ka uzņēmums ir partnerattiecībās ar lielākajiem Eiropas ražotājiem dotajā sfērā, līdz ar to PM PLUS spēj dot visoptimālākos nosacījumus.

Skrūvpāļu pamati ir gatavs risinājums , kas ļauj veidot stabilus pamatus mājai, teritorijās, kurā ir nogruvusi augsne, sarežģīts reljefs, kā arī lielas augstuma atsķirības. Skrūvpāļu pamatu uzstādīšana ir labākais risinājums mājiņām, kas izgatavots no koka, ķieģeļiem, gāzbetona materiāliem.

SAZINIES AR MUMS

Zvanīt