(+371) 28 778 855

Pasūtījumiem

info@pmplus.lv

E-pasta adrese

Šmerļa iela 1, Rīga

Lokācija

Skrūvpāļu pamatu montāža dienas laikā

Aprēķināsim skrūvpāļu cenas aprēķinu 1-2 stundu laikā
zvaniet!

*Mūsu speciālisti atzvanīs Jums 15 minūšu laikā!

Skrūvpāļu montāža

Skrūvpāļu pamatu montāža

Uzstādot un montējot skrūvpāļu pamatus, jūs varat izveidot stabilus pamatus mājai vietā, kur dažāda augstuma, nestabilas augsnes vai reljefa dēļ ir lielas pacēluma svārstības. Skrūvpāļu uzstādīšana ir ideāla izvēle piekrastes zonām, vietām ar augsnes veidiem, piemēram, purvainu, mālainu, smilšmāla, smilšmāla un kūdras purvu. Izvēloties pamatu koka, ķieģeļu, putu betona, gāzbetona vai karkasa mājām, skrūvpāļu pamats tiek uzskatīts par visuzticamāko variantu.

Šī ir metāla leģētā tērauda konstrukcija, kuras skrūves tur kopā. Muca ir bezšuvju caurule ar diametru no 57 mm līdz 325 mm, tērauda biezums no 1,5 mm līdz 6,5 mm un profila garums no 1 līdz 12 m. Smagajā galā ir asmens ar griešanas malu. Mucas augšējā pusē tiek urbts montāžas caurums, lai varētu piestiprināt gala vāciņu. Tas nodrošina grilēšanai nepieciešamo atbalstu un sadala slodzi uz augsni. Lai nodrošinātu metāla izturību pret koroziju, tiek izmantota cinkošana, akrila lakas, polimēru savienojumi, emalja, gruntējums un gruntējums.

Lai pabeigtu uzstādīšanu, pamats ir pieskrūvēts kopā ar ievilkumu. Atbalsta stienis atrodas zem sasalšanas līmeņa, kur asmeņi kondensē zemi, lai izveidotu stabilu pamatni. Tiešas piegādes ir iespējamas arī Rīgā un Rīgas novadā, ja pasūtāt pamatu gatavām skrūvpāļiem. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties piemērotākos skrūvpāļus, ņemot vērā augsnes svaru, veidu un ainavas elementus.

Skrūvpāļu montāža

Skrūvpāļu pamati ir ļoti labi pamati mājas būvniecībai. Tās funkcija ir atbalstīt visu struktūru un dažreiz diezgan ievērojamu apjomu. Tam jābūt izturīgam pret augstu mitrumu, temperatūras svārstībām, dažādiem nokrišņiem un augsnes plūsmu. Tāpēc, lai pāļu pamats būtu uzticams, praktisks un pastāvīgs, ir ļoti svarīgi, lai skrūvju pamatne tiktu uzstādīta, izmantojot tikai pārbaudītus materiālus un modernas tehnoloģijas, vienlaikus ievērojot piemērojamos noteikumus un noteikumus.

Ja pamatnes deformācijas kalpošanas laikā nepārsniedz pieļaujamās vērtības, to sauc par uzticamu!

Kādas ir skrūvpāļu montāžas īpašības?

Skrūvpāļi mūsdienās Latvijā ir ļoti pieprasīti, jo tos var uzstādīt uz nestabilām un izturīgām augsnēm. Būtiski ietekmē ekonomiskie apsvērumi, tostarp balstu izmaksas un, protams, skrūvpāļu uzstādīšana.

Skrūvpāļu konstrukcijai ir vairākas nenoliedzamas priekšrocības:

  • Celtniecības darbi ir vienkārši un par saprātīgām cenām. Uzstādīšanai nav nepieciešams izmantot milzīgu, smagu celtniecības aprīkojumu. Turklāt pāļu lētās izmaksas nodrošina ievērojamus izmaksu ietaupījumus, salīdzinot ar flīzētām vai līmlentēm. Visas darbības veic augsti kvalificētu montieru komanda, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
  • Daudzpusība. Pat nestabilās augsnēs, piemēram, kūdrainās, mālainās vai smilšainās augsnēs, var ierīkot pāļus. Šāda veida pamats stabilizē problemātiskos augsnes veidus, jo īpaši purvainās augsnes.
  • Skrūvpāļu konstrukcija neprasa lielu platību, kas ievērojami samazina uzstādīšanas procesu. Turklāt kļūst iespējams saglabāt apkārtējo ainavu

Saņem cenas piedāvājumu

Ātrs serviss

Ieskrūvēsim Jums pamatus
1-2 dienu laikā
zvaniet!

DARBA PROCESS

Kā notiek skrūvpāļu montāžas darbi?

01.

Testa urbšana

Skrūvpāļu pamatu izbūve sākas ar augsnes veida, vietas slīpuma noteikšanu, atbalsta stieņu izmēra un garuma aprēķināšanu.

02.

Skrūvpāļu ražošana

Pamatojoties uz slodzes aprēķina un izmēģinājuma urbšanas secinājumiem, mūsu eksperti piedāvā īpašu skrūvpāļu konstrukciju, kas izstrādāta, lai atbilstu konstrukcijas inženiertehniskām specifikācijām noteiktā vietā.

03.

Piegāde

Pāļi un materiāli sasiešanai tiek nogādāti vietā, izkrauti manuāli vai ar manipulatoru.

04.

Marķēšana

Izveidotais projekts apzīmē vietu skrūvpāļu dzīšanai, ir izveidotas urbšanas vietas.

05.

Montāža

Ja uzstādīšanas darbi tiek veikti ziemā, teritorijas tīrīšanai jāizmanto traktors. Iepriekš noteiktā dziļumā balsti ir fiksēti, un augšdaļa ir apgriezta vienā līmenī. Kolonnas aizpildīšanai tiek izmantots betons, un pēc tam metinātās šuves tiek sametinātas.

06.

Pretkorozija

Balsti būvlaukumā ir “sasieti”, ja balsti ir ļoti augsti vai tālu viens no otra. Metinātiem savienojumiem tiek uzklāts pretkorozijas savienojums.

Mēs sniedzam pakalpojumus visā Latvijā

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, piemēram, uz pakalpojumu “skrūvpāļu pamatu izbūve” vai “skrūvpāļu montāža” Jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, piezvanīt mums vai arī aprakstīt savu projektu e-pastā sūtot mums vēstuli ar aprakstu. Tālāk mūsu speciālisti ar Jums sazināsies un sniegs Jums precīzu atbildi

PM PLUS pamatu meistaru pakalpojumu klāstā ir viss, kas ir saistīts ar pamatu risinājumiem. Ja Jums ir problēma ar pamatu izbūvi – PM PLUS vienmēr būs risinājums.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PM PLUS sniedz saviem klientiem visslojālākās cenas Latvijas tirgū. Tas ir iespējams, sakarā ar to , ka uzņēmums ir partnerattiecībās ar lielākajiem Eiropas ražotājiem dotajā sfērā, līdz ar to PM PLUS spēj dot visoptimālākos nosacījumus.

Skrūvpāļu pamati ir gatavs risinājums , kas ļauj veidot stabilus pamatus mājai, teritorijās, kurā ir nogruvusi augsne, sarežģīts reljefs, kā arī lielas augstuma atsķirības. Skrūvpāļu pamatu uzstādīšana ir labākais risinājums mājiņām, kas izgatavots no koka, ķieģeļiem, gāzbetona materiāliem.

SAZINIES AR MUMS

Zvanīt