(+371) 28 778 855

Pasūtījumiem

info@pmplus.lv

E-pasta adrese

Šmerļa iela 1, Rīga

Lokācija

Pāļu pārbaude uz nestspēju

PMPLUS.LV | Skrūvpāļi | Skrūvpāļu pamati | Pāļi | Siltas mājas

Kā strādā pāļu pārbaude uz nestpēju?

Pārbaude tiek veikta lai pārliecināties ka projektā aprēķinātie pāļi nodrošina nepieciešamu nestspēju. Pāļu slogošana notiek ar hidrodomkrata palīdzību. Slodze tiek paaugstināta pakapeniski līdz pārbaudes maksimumam. Pāļa vertikālo pārvietojumu konstrolē ar aukstsprecizitātes mērinstrumentiem. Pēc pāļu pārbaudes rezultātiem tiek veikta pārējo pāļu montāža, vai projekta korekcija.

Mēs ticam ilgtermiņa sadarbībai

Draudzīgas un izdevīgas biznesa attiecības

Mēs sniedzam pakalpojumus visā Latvijā

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, piemēram, uz pakalpojumu “skrūvpāļu pamatu izbūve” vai “skrūvpāļu montāža” Jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, piezvanīt mums vai arī aprakstīt savu projektu e-pastā sūtot mums vēstuli ar aprakstu. Tālāk mūsu speciālisti ar Jums sazināsies un sniegs Jums precīzu atbildi

PM PLUS pamatu meistaru pakalpojumu klāstā ir viss, kas ir saistīts ar pamatu risinājumiem. Ja Jums ir problēma ar pamatu izbūvi – PM PLUS vienmēr būs risinājums.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PM PLUS sniedz saviem klientiem visslojālākās cenas Latvijas tirgū. Tas ir iespējams, sakarā ar to , ka uzņēmums ir partnerattiecībās ar lielākajiem Eiropas ražotājiem dotajā sfērā, līdz ar to PM PLUS spēj dot visoptimālākos nosacījumus.

Skrūvpāļu pamati ir gatavs risinājums , kas ļauj veidot stabilus pamatus mājai, teritorijās, kurā ir nogruvusi augsne, sarežģīts reljefs, kā arī lielas augstuma atsķirības. Skrūvpāļu pamatu uzstādīšana ir labākais risinājums mājiņām, kas izgatavots no koka, ķieģeļiem, gāzbetona materiāliem.

SAZINIES AR MUMS

Zvanīt