(+371) 28 778 855

Pasūtījumiem

info@pmplus.lv

E-pasta adrese

Šmerļa iela 1, Rīga

Lokācija

Celtniecības darbi

Skrūvpāļi koka mājām

Skrūvpāļu visefektīvākais pielietojums ir kombinācijā ar koka būvēm, konstrukcijām un koka karkasa māju izbūvei.
Pasūtot skrūvpāļu pamatus kopā ar ēkām, karkasu izbūvi, mūsu klientiem piedāvājam atlaidi.
Apmeklējiet arī mūsu mājas lapu siltasmajas.lv
 

Siltas koka mājas

SILTAS mājas ir būvētas atbilstoši stingrākām būvniecības prasībām. Ārējās sienas ir izolētas līdz 300 mm biezumam. Šīs ir energoefektīvas mājas, kurās tiek uzturēts piemērots iekšējais klimats, minimāli paļaujoties uz apkures iekārtām, tādējādi definējot SILTU MĀJU kā energoefektīvu.

Saņem cenas piedāvājumu

Mēs ticam ilgtermiņa sadarbībai

Draudzīgas un izdevīgas biznesa attiecības

Mēs sniedzam pakalpojumus visā Latvijā

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, piemēram, uz pakalpojumu “skrūvpāļu pamatu izbūve” vai “skrūvpāļu montāža” Jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, piezvanīt mums vai arī aprakstīt savu projektu e-pastā sūtot mums vēstuli ar aprakstu. Tālāk mūsu speciālisti ar Jums sazināsies un sniegs Jums precīzu atbildi

PM PLUS pamatu meistaru pakalpojumu klāstā ir viss, kas ir saistīts ar pamatu risinājumiem. Ja Jums ir problēma ar pamatu izbūvi – PM PLUS vienmēr būs risinājums.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību PM PLUS sniedz saviem klientiem visslojālākās cenas Latvijas tirgū. Tas ir iespējams, sakarā ar to , ka uzņēmums ir partnerattiecībās ar lielākajiem Eiropas ražotājiem dotajā sfērā, līdz ar to PM PLUS spēj dot visoptimālākos nosacījumus.

Skrūvpāļu pamati ir gatavs risinājums , kas ļauj veidot stabilus pamatus mājai, teritorijās, kurā ir nogruvusi augsne, sarežģīts reljefs, kā arī lielas augstuma atsķirības. Skrūvpāļu pamatu uzstādīšana ir labākais risinājums mājiņām, kas izgatavots no koka, ķieģeļiem, gāzbetona materiāliem.

SAZINIES AR MUMS

Zvanīt