(+371) 28 778 855

Для заказов

info@pmplus.lv

Адрес эл. почты

Šmerļa iela 1, Rīga

Офис

Какие бывают винтовые сваи?

Kas ir skrūvpāļi?

Винтовые свай ir dziļa pamata veids, ko var ātri un klusi uzcelt. Винтовые свай tiek ievietoti zemē tādā pašā veidā, kā skrūves tiek ievietotas kokā. Šī ir rentabla uzstādīšanas metode, kas, apvienojumā ar slodzes sadales mehānismu, nodrošina efektīvu darbību zemē dažādās augsnēs, ieskaitot zemestrīču zonas ar sašķidrināšanas potenciālu.

Kā viņi darbojas

Pāļi ir izgatavoti no apaļām dobām tērauda sekcijām, kas savienotas ar vienu vai vairākām spirālēm. Винтовые свай, nevis augšana caur zemi, tiek sagriezti tajā vienmērīgā solī. Spirālveida lidojumi un vārpstas ir īpaši izstrādāti zemes apstākļiem.

Kad kaudze sasniedz vēlamo dziļumu, tā tiek atstāta pastāvīgi un bieži tiek piepildīta ar betonu. Projicējošais stiegrojums nodrošina savienojumu ar ēkas pamatkonstrukciju un dažos gadījumos palielina pāļu ietilpību.

Kā tie ir uzstādīti?

Milzīgos griezes momentus, kas nepieciešami, lai ieskrūvētu skrūvju kaudzi zemē, pielieto jaudīgi hidrauliskie motori. Motori ir uzstādīti uz dažādām apstrādes iekārtām, sākot no 12 T Bobcats līdz 20 T ekskavatoriem līdz 100 T celtņu platformām. Hidraulisko motoru un apstrādes mašīnu kombināciju nosaka:

Minimālās griezes momenta prasības uzstādīšanai

Vārpstas vērpes spējas

Ierobežojumi vietnei (augstums/platums)

Augsnes profils un grunts apstākļi vietā

Pielaides pozīcijā

Kas viņus saista?

Kontakts starp kaudzi un ēku ir būtiska dizaina sastāvdaļa, un tai ir jāpievērš īpaša uzmanība. Savienojums ir veidots, ņemot vērā ēku, kā arī zemi, kurā pāļi ir nostiprināti. Tas bieži vien prasa ģeotehnikas un konstrukciju inženieru iesaistīšanos.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Zvanīt